Hurá na výlet!

Rozhledna Suchý vrch

Máte rádi krásné výhledy do krajiny? Rozhledna Suchý vrch na Kramářova chata s rozhlednou Suchý vrch nabízí rozhled na Orlické hory, Králický sněžník, Jeseníky, Orlickoústecko a vzdálenější Krkonoše.

ProzkoumatNavigovat

Stezka v oblacích

Stezka v oblacích na Dolní Moravě je dokonalou atrakcí pro rodiny s dětmi, která nabízí krásné výhledy, ale i zábavné atrakce v podobě velké sítě desítky metrů nad zemí, prolézačky pro děti i dospělé a klouzačku pro ty nejodolnější!

ProzkoumatNavigovat

Bobová dráha a zábavný park Dolní Morava

Tato bobová dráha je jednou z nejdelších v České republice. Boby jsou k dispozici dvěma osobám, proto není potřeba se bát. Výlet doporučujeme spojit s vyhlídkou ze Stezky v oblacích, která je také součástí parku Dolní Morava.

ProzkoumatNavigovat

Termální lázně Velké Losiny

Termální lázně jsou jedny z nejstarších a nejznámějších moravské lázně s mnohaletou tradicí. Užít si zde můžete blahodárné termální prameny s úlevným účinkem pro celé tělo s teplotou kolem 36º C.

ProzkoumatNavigovat

Zámek Velké Losiny

Renesanční zámek, pyšnící se arkádovým nádvořím a věží, zaujímá své návštěvníky i lázněmi a termálním koupalištěm. Jedním z hlavních důvodů pro návštěvu je nepochybně i ruční papírna.

ProzkoumatNavigovat

Cykloturistika

Také milujete cykloturistiku? To jste na správném místě! Orlické hory oplývají krásnou krajinou, kvalitními asfaltovanými cestami a také pořádnými kopci, pro ty zdatnější.

Prozkoumat

Rozhledny a vojenské pevnosti

Československo bylo na náraz Německa za 2. světové války podle historiků dobře připraveno. Pro návštěvníky těchto opevnění se naštěstí k boji nepřistoupilo a tak můžete navštívit vojenská muzea nacházející se uvnitř bunkrů Hanička, Bouda nebo pevnost Hůrka v Králíkách.

Přehrada Pastviny

Relax a pohoda! Dovolenou u vody si můžete užít při návštěvě vodní přehrady Pastviny. Nabízí možnost ke koupání, vodním sportům i rybaření.

Prozkoumat